Alişan – Hele Bi (Sözleri & Lyrics) yüzünü güldürür bu aşk #music #song şarkı sözleri

by James

Welcome to LikeKings, 🤍
I strive to help listeners discover fresh and addictive songs. I do my best to curate fun and enjoyable music for my listeners around the globe. Hope you enjoy your time here!
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
*If any producer, artist, or label has an issue with music upload, please contact me and I will remove the material immediately.
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

(If you wish to officially release your track or publish a lyrics video on Chill House, Please send me a private link of the track with the details)

LikeKings’e hoş geldiniz,
Dinleyicilerin taze ve bağımlılık yapan şarkıları keşfetmelerine yardımcı olmaya çalışıyorum. Dünyanın her yerindeki dinleyicilerim için eğlenceli ve keyifli müzikler hazırlamak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Umarım burada geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarırsınız!
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ ━━━━━━
*Herhangi bir yapımcı, sanatçı veya plak şirketinin müzik yüklemesiyle ilgili bir sorunu varsa, lütfen benimle iletişime geçin, materyali hemen kaldıracağım.
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ ━━━━━━

(Parçanızı resmi olarak yayınlamak veya Chill House’da bir şarkı sözü videosu yayınlamak istiyorsanız, lütfen bana parçanın ayrıntılarıyla birlikte özel bir bağlantısını gönderin)